Product Comparison

Batoh Alpamayo 65/85 l dělený

Batoh Alpamayo 65/85 l dělený

Model: Alpamayo 65/85 l dělený
Dostupnost:
Skladem
Cena: 2 783,00 CZK Bez daně: 2 300,00 CZK

Dostupné varianty:

Popis

Technická Specifikace :

Alpamayo 65/85 dělený                             Objem batohu 65/85 L

Hmotnost výrobku: 1810g                                       Použitý materiál : RIPSTOP

65x17x35 cm (výška x hloubka x šířka)                    Nosnost : 40 kg


Podrobný popis :

Jak už z názvu napovídá batoh Alpamayo 65/85L je vhodný pro vícedenní turistiku, expediční cesty a horolezectví.Také je oblíbený u studentů

Batoh je tvořen jednou hlavní komorou o objemu 65 L.Po vytažení nástavby je možné objem navýšit na 85 L.  Důležitým prvkem tohoto batohu je spodní vstupní otvor, zajištěný silným zipem a chráněný proti vnikání vody dovnitř batohu přes zip krycím páskem s uvnitř všitou stahovací pruženkou. Hlavní úložný prostor je rozdělen separačním, zipem oddělitelným dnem. Tento systém umožňuje ukládat do spodní části batohu některé části výstroje (spací vak, oděvní doplňky atd.), které je pak možné vyndávat ze spodu batohu, aniž by se musel celý obsah batohu vyprazdňovat. Po rozepnutí separačního dna pak batoh slouží jako klasický batoh s úložným prostorem spojeným po celé výšce batohu.


Díky bedernímu popruhu je část hmotnosti přenášena do oblasti pasu, a tak je batoh nejen fixován pevně k tělu, ale jeho nošení je příjemné. Na bederním popruhu nalezneme kapsičku, kterou lze využít na klíče, doklady, nebo nějakou tu hotovost.

Zádová část je vytvořena našim silným pěnovým výliskem x-faktor, jehož speciální tvarování zajišťuje intenzivní cirkulaci vzduchu v bederní partii zad a tím výrazně snižuje pocení a zpříjemňuje nošení tohto typu batohu.

Ramenní popruhy ve tvaru “S”, spojené rozpínacím, odnímatelným popruhem a sponami pro upevnění fotoaparátu, rovněž zlepšují komfort při nošení batohu.


Batoh je vybaven na bocích a horním poklopu plastovými průvlečkami popruhů, které slouží spolu s upínacími řemeny k upevňování karimatky, popř. lyží pro skialpinismus apod. Turistické teleskopické hůlky se dají taktéž upevňovat novým způsobem a to tak, že se rukojetí zasunou do spodní boční vnější kapsy a nahoře přes horní rozepínatelný kompresní popruh k batohu. Horní poklop je posuvný podle naplnění batohu.


Alpamayo 65/85 L je vyroben z materiálu RIPSTOP. Tento materiál vykazuje vysokou pevnost, otěruvzdornost, a voděodolnost, což dělá s tohoto batohu ideálního společníka i do nepohody. Dá se čistit vodou s běžnými saponáty do teploty vody 40°C.


Na tento výrobek poskytujeme záruku 24 měsíců.

Recenze (0)

Napsat recenziPoznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Nejhorší            Nejlepší

Štítky

Podobné zboží