Product Comparison

Batoh Alpamayo 50/65 l, army

Batoh Alpamayo 50/65 l, army

Model: Alpamayo 50/65 l
Dostupnost:
Skladem
Cena: 2 159,00 CZK Bez daně: 1 784,30 CZK

Dostupné varianty:

Popis

Technická Specifikace :


Alpamayo 50/65 L                                Objem batohu 50/65 L

Hmotnost výrobku: 1540g                                Použitý materiál : RIPSTOP

65x17x35 cm (výška x hloubka x šířka)            Nosnost : 30 kg


Podrobný popis :

Jak už z názvu napovídá, batoh Alpamayo 50/65L je vhodný pro vícedenní turistiku, expediční cesty a horolezectví.Také je oblíbený u studentů.

Batoh je tvořen jednou hlavní komorou o objemu 50 L. Po vytažení nádstavby je možné objem navýšit na 65 L.

Do této hlavní komory se lze dostat jak z vrchu, tak i ze předu, kde je opatřen zipem po celém obvodu batohu, což je výhodné zejména tehdy, když chcete mít rychle a snadno přístup k věcem, aniž by jste museli celý obsah batohu vyprazdňovat.


Na přední strane batohu najdeme také jednu větší kapsu spolu z dvěma menšími kapsami, které slouží k ukládaní svačiny, vody, osobních věcí a dokladů.

Na víku batohu se nacházejí také dvě praktické kapsy, které jsou uloženy naproti sobě, aby se do nich vešlo více věcí.

Díky bedernímu popruhu je část hmotnosti přenášena do oblasti pasu, a tak je batoh nejen fixován pevne k tělu, ale jeho nošení je příjemné. Na bederním popruhu nalezneme kapsičku, kterou lze využít na klíče, doklady, nebo nějakou tu hotovost.

Zádová část je vytvořena silným pěnovým výliskem x-faktor, jehož speciální tvarování zajišťuje intenzivní cirkulaci vzduchu v bederní partii zad a tím výrazně snižuje pocení a zpříjemňuje nošení tohto typu batohu.

Tvary ramenních popruhů ve tvaru “S”, spojených rozpínacím, odnímatelným popruhem a sponami pro upevnění fotoaparátu, rovněž zlepšují komfort při nošení batohu.

Batoh je vybaven na bocích a horním poklopu plastovými průvlečkami popruhů, které slouží spolu s upínacími řemeny k upevňování karimatky, popř. lyží pro skialpinismus apod. Turistické teleskopické hůlky se dají taktéž upevňovat novým způsobem a to tak, že se rukojetí zasunou do spodní boční vnější kapsy a nahoře přes horní rozepínatelný kompresní popruh k batohu. Horní poklop je posuvný podle naplnění batohu.

Alpamayo 50/65 L je vyroben z materiálu RIPSTOP. Tento materiál vykazuje vysokou pevnost, otěruvzdornost, a voděodolnost, což dělá s tohoto batohu ideálního společníka i do nepohody. Dá se čistit vodou s běžnými saponáty do teploty vody 40°C.

 

Na tento výrobek poskytujeme záruku 24 měsíců.

Recenze (0)

Napsat recenziPoznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Nejhorší            Nejlepší

Štítky

Podobné zboží