Product Comparison

Batoh Ampato 65/85 l, army

Batoh Ampato 65/85 l, army

Model: Ampato 65/85 l, army
Dostupnost:
Skladem
Cena: 3 025,00 CZK Bez daně: 2 500,00 CZK

Dostupné varianty:

Popis

Batoh propracován v mnoha detailech určený pro vícedenní turistiku, horolezectví, expediční cesty. Má měnitelné těžiště zad, což umožňuje optimální přenos zátěže. Je zkonstruován pro zátěž max. 50kg. Obsahuje odnímatelné separační dno, oddělující prostor batohu na dvě samostatné části.

 

Objem batohu je 65 l. Po vyytažení nástavby je možné jeho objem zvýšit až na 85 l. Při nošení většinu hmotnosti batohu přenáší bederní popruh do pasu těla.

Batoh je vyroben z materiálu RIPSTOP. Tento materiál vykazuje vysokou pevnost, otěruvzdornost a dá se čistit vodou s běžnými saponáty do teploty vody 40°C.


Má měnitelné těžiště zad, což umožňuje optimální přenos zátěže a individuální přizpůsobení pro pohodlné nošení.  Tvary ramenních popruhů ve tvaru 'S' zlepšují komfort při nošení a navíc obsahují spony a odnímatelný popruh.

Důležitým prvkem tohoto batohu je spodní vstupní otvor, zajištěný silným zipem a chráněný proti vnikání vody dovnitř batohu přes zip krycím páskem s uvnitř všitou stahovací pruženkou. Hlavní úložný prostor je rozdělen separačním, zipem oddělitelným dnem.Dále je batoh na bocích a přední straně vybaven plastovými průvlečkami popruhů, které slouží spolu s upínacími řemeny k upevnění karimatky apod. Horní poklop je posuvný podle naplnění batohu.

Poskytujeme za výrobek záruku dle platného občanského zákoníku.

 Hmotnost výrobku: 1990g 

Recenze (0)

Napsat recenziPoznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Nejhorší            Nejlepší

Podobné zboží