Product Comparison

Batoh Alpamayo 60/80 l

Batoh Alpamayo 60/80 l

Model: Alpamayo 60/80 l
Dostupnost:
Skladem
Cena: 2 190,00 CZK Bez daně: 1 809,92 CZK

Dostupné varianty:

Popis

Technická Specifikace :


Alpamayo 60/80 L                                 Objem batohu 60/80 L

Hmotnost výrobku: 1720 g                                Použitý materiál : RIPSTOP

70x17x35 cm (výška x hloubka x šířka)             Nosnost : 40 kg


 

Podrobný popis :

Jak už z názvu napovídá batoh Alpamayo 60/80L je vhodný pro vícedenní turistiku, expediční cesty a horolezectví. Také je oblíbený u studentů.

Batoh je tvořen jednou hlavní komorou o objemu 60 L. Po vytažení nádstavby je možné objem navýšit na 80 L.

Do této hlavní komory se lze dostat jak z horní části, tak i ze předu, kde je opatřen zipem po celém obvodu, což je výhodné zejména tehdy, když chcete mít rychle a snadno přístup k věcem, aniž by jste museli celý obsah batohu vyprazdňovat.

Na přední strane batohu najdeme také jednu větší kapsu spolu se dvěma menšími kapsami, které slouží k ukládaní svačiny, vody, osobních věcí a dokladů atd.

Na víku batohu se nacházejí také dvě praktické kapsy, které jsou uloženy naproti sebe, aby se do nich vlezlo více věcí.

Tento typ batohu se vyznačuje tím, že je vybaven na čelní straně rozepínacím zipem po celém obvodu.

Díky bedernímu popruhu je část hmotnosti přenášena do oblasti pasu, a tak je batoh nejen fixován pevně k tělu, ale jeho nošení je příjemné. Na bederním popruhu nalezneme kapsičku, kterou lze využít na klíče, doklady, nebo nějakou tu hotovost.

Zádová část je vytvořena silným pěnovým výliskem x-faktor, jehož speciální tvarování zajišťuje intenzivní cirkulaci vzduchu v bederní partii zad. Tím výrazně snižuje pocení a zpříjemňuje nošení tohoto typu batohu.

Ramenní popruhy ve tvaru “S”, spojených rozepínacím, odnímatelným popruhem a sponami pro upevnění fotoaparátu, rovněž zlepšují komfort při nošení batohu.

Batoh je vybaven na bocích a horním poklopu plastovými průvlečkami popruhů, které slouží spolu s upínacími řemeny k upevňování karimatky, popř. lyží pro skialpinismus apod. Turistické teleskopické hůlky se dají taktéž upevňovat novým způsobem a to tak, že se rukojetí zasunou do spodní boční vnější kapsy a nahoře přes horní rozepínatelný kompresní popruh k batohu. Horní poklop je posuvný podle naplnění batohu.

Alpamayo 60/80 L je vyroben z materiálu RIPSTOP. Tento materiál vykazuje vysokou pevnost, otěruvzdornost, a voděodolnost, což dělá s tohoto batohu ideálního společníka i do nepohody. Dá se čistit vodou s běžnými saponáty do teploty vody 40°C.

 

Na tento výrobek poskytujeme záruku 24 měsíců, dle občanského zákoníka.


 

Recenze (0)

Napsat recenziPoznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Nejhorší            Nejlepší

Štítky
Štítky Alpamayo, 60/80 l, student

Podobné zboží