Product Comparison

Batoh Ampato 65/85 l

Batoh Ampato 65/85 l

Model: Ampato 65/85 l
Dostupnost:
Skladem
Cena: 2 829,00 CZK Bez daně: 2 338,02 CZK

Dostupné varianty:

Popis

Technická Specifikace :

Batoh Ampato 65/85 L (měnitelné těžiště zad)                      Objem batohu 65/85 L

Hmotnost výrobku: 1990g                                                          Použitý materiál : RIPSTOP

85x20x37 cm (výška x hloubka x šířka)                                      Nosnost : 50 kg

 

Batoh Ampato 65/85 L je velmi propracován v mnoha detailech je určený pro vícedenní turistiku, horolezectví a expediční cesty. Díky měnitelnému těžišti zad je zabezpečen optimální přenos zátěže pro různé typy a výšky postav. Oblíbený především při dlouhodobém cestování.

Batoh se skládá z jedné hlavní komory, která se dá rozdělit na dvě samostatní části – spodní část a vrchní část.

Důležitým prvkem tohoto batohu je spodní vstupní otvor který se nachází ze předu, zajištěný silným zipem a chráněný proti vnikání vody dovnitř batohu přes zip krycím páskem s uvnitř všitou stahovací pruženkou. Tento systém umožňuje ukládat do spodní části batohu některé části výstroje (spací vak, oděvní doplňky atd.), které je pak možné vyndávat ze spodu batohu, aniž by se musel celý obsah batohu vyprazdňovat. Po rozepnutí separačního dna pak batoh slouží jako klasický batoh s úložným prostorem spojeným po celé výšce batohu.


To, čím je tento batoh vyjímečný je, že má měnitelné těžište zad, což umožňuje optimální přenos zátěže a individuální přizpůsobení pro pohodlné nošení. Obsahuje 4 různé možnosti, a tak se dá ťežište posouvat až o 15 cm, proto je tento batoh univerzální jak pro nižší, tak pro vyšší typy postav.

Těžište je skryto pod odnímatelným polstrovaním a spolu s příjemným polstrováním v bederní oblasti zad se tento batoh dobře nosí.

Ramenní popruh ve tvaru “S”, spojený rozpínacím, odnímatelným popruhem a sponami pro upevnění fotoaparátu, rovněž zlepšuje komfort při nošení batohu.


Jedna zajímavost: Při testování tohoto batohu v Andách poblíž 6tisícové hory Ampato, u města Arequipa, se místním domorodcům tak zalíbil, že jsme jim nakonec museli jeden nechat na památku...


Samozřejmě i tu se nachází bederní popruch kterým je většina hmotnosti přenášena do oblasti pasu, a tak je batoh dobře fixován k tělu. Na bederním popruhu nalezneme praktickou kapsičku, kterou lze využít na klíče, doklady, nebo nějakou tu hotovost.

Batoh je vybaven na bocích a přední straně plastovými průvlečkami popruhů, které slouží spolu s upínacími řemeny k upevňování karimatky, popř. lyží pro skialpinismus apod. Turistické teleskopické hůlky se dají taktéž upevňovat novým způsobem a to tak, že se rukojetí zasunou do spodní boční vnější kapsy a nahoře přes horní rozepínatelný kompresní popruh k batohu. Přední strana batohu je vybavena upevňovacími řemeny pro uchycení dvou cepínů. Horní poklop je posuvný podle naplnění batohu.


Ampato 65/85 L je vyroben z materiálu RIPSTOP. Tento lehký materiál vykazuje vysokou pevnost, otěruvzdornost a vodě odolnost což dělá s tohoto batohu ideálního společníka i do nepohody. Dá se čistit vodou s běžnými saponáty do teploty vody 40°C.


Na tento výrobek poskytujeme záruku 24 měsíců, dle občanského zákoníka.


 


 

Recenze (1)

Napsat recenziPoznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Nejhorší            Nejlepší

Podobné zboží